2013 m. rugpjūčio 31 d., šeštadienis

Fotosesija ir paskutinės mintys iš namų

 Sveiki visi,
šiandien, kaip ir paskutinę vasaros dieną, bandau susitelkti daiktų pakavimui ir džiaugiuosi paskutinėmis minutėmis namuose. Tiesa, ima didžiulė nostalgija ir didelis tinginys susidėti paskutinius daiktus, todėl visą dieną ieškau kokių nors pateisinamų užsiėmimų, tam, kad nereiktų nieko dėtis. Šis įrašas, ko gero, irgi iš tokių įrašų serijos.
 Tačiau šiandien su jumis noriu pasidalinti gan ilgai brandinta idėja (gal apie 4-5mėn) pasidaryti fotosesiją miškuose. Jau turbūt vasaros pradžioje žinojau kaip būtent atrodysiu ir kaip atrodys nuotraukos, beja, su mano puikiosios fotografės pagalba, jos išėjo daug geresnės nei tikėjausi. Taip pat tai buvo puiki proga išbandyti keleta išvaizdos niuancų, tokių, kaip juodi antakiai. Jau bepiešiant juos, juokiausi iš savęs, nes jaučiausi beveik kaip koks Brežnevas. Bet visa kita buvo gan smagu - turėjome aukštai medžiuose pakabintą hamaką į kurį lipome kopėčiomis, tačiau besifotografuojant hamakas buvo toks neblogas atsipalaidavimas.
 Na, o aš netuščiažodžiauju, o rodau tai, ko galbūt nebuvo facebook :)
 Asmeniškai man, ši fotosesija atrodo pati geriausia iš paskutiniųjų, nes praktiškai kas antra nuotrauka buvo bent bandyta redaguoti.
 Jei turite pastabų ar klausimų rašykite čia. 
 Na, o aš galų gale bandysiu pradėti krautis paskutinius lagaminus. Dabar susitiksime tik Kaune :)
~

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą