2013 m. spalio 18 d., penktadienis

Pasidaryk pats: dėkliukas pelėda

Sveiki,
 atrodo vis rečiau ir rečiau beužsuku į savo blogą, tačiau, kad ir kaip bebūtų, stengiuosi grįšti čia atradusi šiek tiek laisvo laiko. Labai gaila, kad jo turiu tik tiek ir tai tada, kai guliu lovoje su eilinį kartą išsukta koja. Nesupraskite tik nieko klaidingo, tiesiog yra kaip yra :)
 Na, o jei grįžtant prie šios dienos įrašo - norėčiau su jumis pasidalinti puikia idėja dovanoms ar tiesiog mielu įdėklu telefonui / fotoaparatui arba kitokiam įrenginiui. Žinoma, jūs galit puošti savo būsimus įdėklus savo mylimų gyvūnų ar šeip savo sugalvotų raštų motyvais, tačiau aš pasirinkau pelėdą - savo mylimiausią paukštį.
 Jums reikės:
* Norimų spalvų filco (aš turėjau kreminį, baltą ir juodą)
* Siūlo su adata (naudojau baltą ir juodą)
* Balto popieriaus
* Truputėlio kantrybės :)
Darbą siūlyčiau pradėti nuo norimo daikto apsibrėžimo ant balto popieriaus lapo, geriausia jei jis nėra storas, o dėl ko - papasakosiu vėliau.
 Žinoma, norimo daikto (šiuo atveju telefono) siluetą išsikerpame ir uždedame ant pasirinktos spalvos filco ir išsikerpame dvi vienodo dydžio detales. Svarbu tai, kad detalės, kurias išsikirpsite, būtų kiek didesnės nei telefonas (aš palikau ~1cm kiekvienoje pusėje).

  Turėdami detales galime užsiimti pačiu dizainu. Nusipiešiame tai, kaip mūsų dėklas turėtų atrodyti. Nors manasis eskize atrodo šiek tiek kreivas, bet padėtis buvo pataisoma, todėl išsiryškinau svarbiausias ir geriausias detales. Beto, geriausia ryškinti markeriu arba tušinuku, kontūras geriau matytųsi.
  Toliau pasiėmę ploną popieriaus lapą, pakišame savo padarėlį po juo, išskaidome detales, jas nusikopijuojame ir išsikerpame. Tokių detalių, kurios kartojasi, užtenka išsikirpti po vieną, mano atveju tai sparnas ir akis.
 Viskas, ko reikia toliau, tai turimas detales persipiešti ant filco. Viską siūlyčiau daryti pieštuku, o ne taip kaip aš - markeriu, nes pieštukas bent išsitrina, na, bent kitam kartui turėsiu pamoką :)
 Na, išsikirpę visas detales galim susidėlioti savo paveikslėlį.O jei darote pelėdžiuką kaip ir aš, nepamirškite ausyčių.
  O dabar laikas siūti!

 Dėl įvairumo siūlyčiau rinktis įdomesnių spalvų siūlus ir nebijokite eksperimentuoti :)
Galutinis variantas:
 Jei turit kokių nors klausimų ar pasiūlymų visad galit rašyti čia.
 Taip pat, jei nuspresit ką nors pasigaminti pagal mano duotą pavyzdį siųskit savo darbus man į fb.
Tikiuosi šis įrašas jums buvo naudingas ir dar užsuksite. Gero vakaro ;)
~

2 komentarai: