2013 m. rugpjūčio 30 d., penktadienis

Pasidaryk pats: pintos apyrankės


 Sveiki draugai,
paskutinės vasaros dienos nuteikia gan keistai - atrodo labai smagu judėti pirmyn, siekti naujų tikslų, tobulėti, tačiau gan baisu palikti šiltus tėvų namus ir atsisėsti ant savo užpakalio, o ir visa ta nežinomybė... priverčia jaudintis.
 Tačiau šiandien, noriu jums parodyti gana smagų ir visiškai nesunkų "diy" - pintas apyrankes.


  Reikės:
* Medvilninių juostelių (cotton cords), mėgstamų spalvų
* Grandinėlės, tiek, kad beveik apimtų riešą
* Užsegimo
* Žirklučių
* Vinukų (arba žiedelių)
* Liniuotės
* Apvalių žnyplių
* Kerpamųjų žnyplių


  Visų pirma, reikia pasimatuoti kokio ilgio juostelių reiks - savąsias matavau "iš akies", tačiau pamatavus liniuote buvo apie 42cm. Iš esmės, net minimaliai nepataikius su dydžiu, galima dadėti grandinėlės pailginimui. Taigi, susikarpom norimą skaičių juostelių (aš karpiau po 3 kiekvienos spalvos) ir sudėję lygiai užrišame mazgą.
 Tada paimame grandinėlę ir užveriame ant kraštinės juostelės.
 Ir pradedame pinti kiekvieną to krašto, kuriame yra grandinėlė juostelę perverdami per grandinėlę. Šioks toks patarimas - antrą ir paskutinį grandinėlės žiedelį perverkite ne per pirmą "užmetimą", o per antrą. Taip grandinėlė atrodys gražiau ir bus labiau ištempta, bet deja, apie tą variantą pagalvojau kiek po laiko.
  Tai pinam pinam, kol prieinam reikiamą ilgį ir papinam kiek daugiau - tam, kad galėtume užrišti mazgelį ir, kad nesipainiotų grandinėlė.
 Likusius galus nukerpame. Dabar metas tvirtinti užsegimus. Jei turite žiedelius, užteks juos atidarius praplėsti ir privirtinti prie apyrankės.

 Ir vualia, turime naują žavią apyrankę.
  Dar viena naujiena - atsikūriau savo ask paskyra jūsų mintims ir pasiūlymams, kviečiu apsilankyti čia.
 O šį kartą tiek - geros dienos :)
 ~

1 komentaras: