2013 m. liepos 27 d., šeštadienis

DIY piešiniai ant palaidinių

Sveiki mieli,
 atrodo visiškai apsileidau ir apleidau savo blog'ą. Tiesa sakant mane buvo aplankęs kažkoks minčių stygius, tačiau šiandien grįžtu pas jus. Tikiuosi laukėt :)
 Jei nemalant to pačio per tą patį, siūlyčiau eiti tiesiai prie reikalo. Šį kart norėsiu su jumis pasidalinti vienu naujausių (nors senai norėtu išbandyti) reikalu - piešimu ant palaidinių. Kiek teko bandyti ankščiau, tai akriliniai dažai man kažkuo neįtiko, o su markeriais piešti irgi nekilo ranka.
 Šis darbelis visiškai nesudėtingas ir jam reikė visiškai nedaug:
* Tekstilinių dažų
* Pieštukų
* Kartono (ir paprastų lapų jei neturite spausdintuvo)
* Kartoninės dėžės ar šeip kažko pasidėti po palaidine, kad neišsiteptų piešiant
*Vienspalvių marškinėlių
* Lipnios juostos
 Pirmiausia ką reiktų padaryti, tai išsirinkti piešinį, kurį norite nusipiešti ant savo palaidinės. Aš rinkausi tiksliai nei nežinodama ko noriu, todėl prisipiešiau ne vieną lapą visokių grožybių, tačiau likau būtent ties elnio atvaizdu. Teoriškai radus tam tikrą paveikslėlį reiktų pasirinkti, ar pagal jį bus įmanoma pasidaryti trafaretą, na, o išsiaiškinus kaip iš ties belieka atsispausdinti paveikslėlį per lapo formatą (na arba kelių lapų, jei juos sutalpinsit ant marškinėlių). Tačiau aš, kadangi neturiu spausdintuvo sugalvojau kitokį, kiek keistesnį būdą - perpiešti nuo ekrano, nes būtent tuo metu nesinorėjo ilgai truki tobulinant savo elnią. Perpiešus visą piešinį tereikia išsikirpti savo padarėlį (naudojantis mano būdu - iškirpti figūrą, ją perpiešti ant storesnio popieriaus - vėl iškirpti).
  Kai jau turime kažką panašaus vertėtų pasiruošti dėžę ar kažą tokio ant ko uždėsite maikutę. Mano pasirinkimas - dėžė. Tiesa, jei darot būtent taip uždėkite ant dėžės maišą ar kąžką tokio, kad nepriliptų piešinys.
  Toliau paimame trafaretą ir susiradę maikutės centrą pritvirtiname lipnia juostele iš šonų, kad nečiuožinėtų.
  O dabar laikas spalvinti :)
   Dabar belieka išdžiovinti dažus, išlyginti maikutę, kad dažai geriau prikibtų ir ją perplauti. Vualia! :)
  Žinoma, koks pirmas blynas, jei jis neprisvilęs. Tačiau toliau tikiuosi viskas eis tik geryn :)
  O šiam kartui tiek, gero vakaro :)
~

4 komentarai:

 1. Gerai gavosi - kaip pirmam blynui, sakyčiau, super:))) Aš irgi visada norėjau kažką panašaus pamėginti, bet vis ranka nekildavo, nes nepasitikėjau savo varganais piešimo sugebėjimais:D Tačiau jei kada surasiu maikutę, kurios TIKRAI nebūtų gaila gadinti, tai gal ir susigundysiu iš naujo:)
  Va, buvau internete užmačiusi irgi kažkokią techniką - dalinuosi :) http://www.youtube.com/watch?v=hlC2WvOe7mg

  P.S Būtų smagu, jei apsilankytum ir mano bei mano geriausios draugės bloge. Rašom apie viską, kuo pačios gyvenam ir be galo domimės - grožį, madą, DIY ir šiaip smagius kasdienius dalykėlius nuotaikai pakelti:) Lauksim naujų lankytojų ir sekėjų:)
  kanarele.blogspot.com

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Ačiū labai :) Na, defektai kiek paslėpti, todėl čia viskas čiki atrodo :D Šiuo metu baiginėju antrąją maikutę, čia jau labiau turiu kuo pasidžiaugti :)
   Ir žinoma, pabandyk, kartais ir skudurynuose rastos pigios maikutės gali pasitarnauti dėl eksperimento :)
   Šita technika pas mane tik svajose, bent kol gausiu lazerinį spausdintuvą, bet superinė :)
   Taip pat būtinai pasistengsiu apsilankyti :)

   Panaikinti
 2. Labai laukiau naujo įrašo! Labai gražiai gavos maikė ;>

  AtsakytiPanaikinti